No więc tak... mam dwie sprawy.
Pierwsza jest taka, że zostałam nominowana do Liebster Blog Award przez Gadułę z bloga
Peddie i Siatka za co ci bardzo dziękuję kochana choć nie jestem pewna czy sobie na to zasłużyłam...
Pytania
1. Ile masz lat?
14
2. Twój ulubiony piosenkarz/piosenkarka?
Ou... I tu pojawia się problem... Jestem osobą zmienną i co miesiąc lub co tydzień mam innego ulubionego muzyka
3. Czy lubisz czytać książki?
Jasne! Uwielbiam. I nie rozumiem osób, które nie przeczytały żadnej książki lub przeczytały ale nie wiadomo jak dawno i uważają, że to strata czasu i lepiej obejrzeć film. A przecież on nie odda tych emocji które pojawiają się podczas czytania i nie pobudza naszej wyobraźni.
4. Co lubisz najbardziej robić w czasie wolnym?
Najbardziej lubię wtedy przeglądać i czytać blogi lub kiedy mam wenę pisać i zmieniać swojego.
5. Ulubiony przedmiot w szkole?
Proste... Geografia i historia. Choć w ostatnim czasie bardziej to pierwsze
6. Ulubiony serial i postać z niego?
Cóż za banalne pytanie! No chyba proste, że Tajemnice domu Anubisa. A ulubionej postaci nie mam... Mam ich dwie XD
Patricia i Eddie.
O i też Violetta ale jej jako osoby nie lubię... Jestem za Ludmi i Fede
7. Co słuchasz?
Jeżeli chodzi o muzykę to różnie... Najczęściej słucham pop'u i rock'a ale czasami lubię też posłuchać disco z lat 60-80, a czasem mi się zdarza puścić coś z muzyki klasycznej...
8. Ile prowadzisz bloga?
Tego akurat prowadzę prawie pół roku (jeszcze 14 dni XD)
9. Kiedy masz urodzinki?
10.01
10. Czy masz jakiś szczególny talent?
Yyy chyba nie ale podobno jestem nawet dobra w tańcach latynoskich XD
11. Ulubiony kolor?
Czarny
Moje nominacje XD
- http://quiero-ser-tu-todo.blogspot.com/
- http://opowiadania-federico-y-ludmila.blogspot.com/
- http://paso-del-amor.blogspot.com/
- http://tda-peddie.blogspot.com/
- http://peddiedifferenthistory.blogspot.com/
- http://spotkaniepolatach-peddie.blogspot.com/
- http://peddie-mystory.blogspot.com/
- http://fdhfgfgd.blogspot.com/
- http://iseepeddieforever.blogspot.com/
- http://fedemila-prawdziwa-milosc.blogspot.com/
- http://peddie-forever-i-koniec-kropkaa.blogspot.com/
Pytania ode mła
- Jak masz na imię?
- Do której chodzisz klasy?
- Jaka jest twoja ulubiona książka?
- Twoja ulubiona piosenka?
- Masz rodzeństwo?
- Czym się interesujesz?
- Od jak dawna piszesz? Tak ogólnie nie tylko na tym blogu.
- Gdybyś miała złotą rybkę, która spełnia by twoje trzy życzenia to czego byś sobie życzyła?
- Jaka jest twój ulubiony film?
- Co cię najbardziej denerwuje w ludziach?
- Jaka twoim zdaniem jest najlepsza cecha u chłopaka?
Z całego serca chciała bym wam podziękować za te ponad 10 tysięcy wyświetleń, za te trzynaście obserwatorów i ponad 260 komentarzy.
Nie mogę uwierzyć, że osiągnęłam tak wiele w niecałe pół roku...
Naprawdę jestem wam wdzięczna bo bez was wszystkich nigdy by mi się coś takiego nie udało...
Jesteście po prostu boskie i kocham was!
PS. Nie wiem kiedy rozdział się pojawi bo na razie nic nie mogę wymyślić... Jedyne co napisałam to tytuł posta ale wiedzcie, staram się jak mogę i bez przerwy próbuję coś wymyślić i napisać ten rozdział jak najszybciej...